Avaa/sulje valikko
Open navigation

Analyytikot

Muistiinpano

Lisää muistiinpano?

Parhaan tietomme mukaan alla luetellut välittäjäyritykset ja analyytikot seuraavat omasta aloitteestaan Wärtsilän kehitystä. He ovat analysoineet Wärtsilän tulosta sekä laatineet kirjallisia raportteja ja kommentteja ja pystyvät siten luonnehtimaan Wärtsilää sijoituskohteena. Wärtsilä ei vastaa analyyseissä esitetyistä arvioista.

Yritys

Analyytikko

Yhteystiedot

ABG Sundal Collier AB

Anders Idborg

anders.idborg@abgsc.se
+46 8 566 286 74

AlphaValue

Mohit Rathi

m.rathi@alphavalue.eu
+91 12 0450 8011

Bank of America Merrill Lynch

Alexander Virgo

alexander.virgo@baml.com
+44 20 7996 1221

Carnegie Investment Bank AB, Suomi

Tom Skogman

tom.skogman@carnegie.fi
09 6187 1234 

Citi

Edward Maravanyika

edward.maravanyika@citi.com
+44 20 7986 4071

Credit Suisse

Max Yates

max.yates@credit-suisse.com
+44 20 7883 8501

Danske Bank A/S, Helsinki

Antti Suttelin

antti.suttelin@danskebank.com
010 236 4708

DNB Bank ASA

Tomi Railo

tomi.railo@dnb.no
+44 20 7621 6085

Goldman Sachs International

Jack O'Brien

jack.obrien@gs.com
+44 20 7552 2998

Handelsbanken Capital Markets

Timo Heinonen

tihe03@handelsbanken.fi
010 444 2483

HSBC Bank plc

Sean McLoughlin

sean.mcloughlin@hsbcib.com
+44 20 7991 3464

Inderes

Erkki Vesola

erkki.vesola@inderes.com
050 549 5512

JPMorgan Cazenove

Andreas Willi

andreas.p.willi@jpmorgan.com
+44 20 7134 4569

Kepler Cheuvreux

Johan Eliason

jeliason@keplercheuvreux.com
+46 8 723 5100

Morgan Stanley

Robert J. Davies

robert.j.davies@morganstanley.com
+44 20 7425 2057

Nordea Markets

Manu Rimpelä

manu.rimpela@nordea.com
09 530 05172

OP Ryhmä

Kim Gorschelnik

kim.gorschelnik@op.fi
010 252 4351

Pareto Öhman

Anders Roslund

anders.roslund@paretosec.com
+46 8 402 5288

RBC Capital Markets

Sebastian Kuenne

sebastian.kuenne@rbccm.com
+44 20 7429 8932

SEB, Helsinki

Antti Kansanen

antti.kansanen@seb.fi
+358 9 6162 8724

UBS Deutschland AG

Sven Weier

sven.weier@ubs.com
+49 69 1369 8278

 

Muistiinpano

Lisää muistiinpano?

Muistiinpano

Lisää muistiinpano?

Muistiinpano

Lisää muistiinpano?